Incentivní programy

Chcete zvýšit pracovní nasazení svých zaměstnanců? Upevnit vztah se svými obchodními partnery a ujistit je, že si vzájemné spolupráce vážíte? Rádi byste ve spolupráci pokračovali i do budoucna chcete si klienty naklonit a prohloubit vzájemné vztahy? Incentiva je ta pravá volba.

Příprava incentivního programu

Cílem incentivních programů je odměna a poděkování obchodním partnerům za spolupráci či kolegům za jejich nasazení. Tato forma odměny musí mít přesah, punc něčeho výjimečného. Jde nám o pozitivní prožitek účastníků, abychom je inspirovali a motivovali k další spolupráci.

Je prokázáno, že incentivní programy mají pozitivní vliv na výkonnost zaměstnanců, jejich motivaci a loajalitu. Exkluzivním zážitkem dáte svým klientům najevo, že vám na nich záleží.

Incentiva má následně přesah i do běžného fungování společnosti, kdy se můžete s klienty ke společnému prožitku vracet při osobních setkáních a máte vždy téma, které lehce otevře diskusi.

Jak pracujeme

Incentivní programy připravujeme v rámci ČR i v zahraničí. Právě ty zahraniční bývají velmi oceňované. Podnikáte-li v IT oboru nabídněte svým zaměstnancům účast na konferenci Microstoft v USA nebo svým partnerům z automobilového průmyslu zajistěte účast na prestižním závodu Formule 1. Uvidíte, že investice se vám bohatě navrátí.

Rádi pro vás, vaše VIP klienty či nejlepší zaměstnance navrhneme a zrealizujeme atraktivní cestu. Žádné okoukané destinace a nudný program, ale super pocit, skvělý zážitek a báječná odměna všem zúčastněným.

Napište nám. Vidíme to skvěle!
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Formulářem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky.

E-mailem nebo telefonicky

Telefon: +420 241 740 104
E-mail: info@s9company.cz


Naše partnerské firmy

Mobilní nápojové batohy www.napojovybatoh.cz Interaktivní terminály friendlyway www.friendlyway.cz

Sdílíme zkušenosti a pozitivní náladu

Kde sídlíme

S9 Company s. r. o.
140 00 Praha 4, Česká republika