Konference, workshopy, semináře

Konference jsou prestižní a unikátní forma, jak pracovat s cílovou skupinou. Účastníci jsou od začátku nastaveni na pracovní program a soustřeďují svou pozornost na spíkry. Je to jedinečná možnost, jak velké skupině prezentovat výsledky společnosti, vize do budoucna nebo diskutovat na určité téma. Ano, i diskuse by měla být součástí konference. Účastníci by měli mít možnost se k prezentovaným tématům vyjádřit, položit dotaz či zmínit komentář.

Příprava konference a semináře

Na začátku přípravy konference nebo pracovního semináře je zapotřebí definovat cíl akce, následně zanalyzovat cílovou skupinu a až poté přistoupit k samotné realizaci. Dalším krokem je stanovení data a výběr místa pro konání. Opět zde pracujeme s několika variantami, kdy je zapotřebí určit, zda-li bude konference vícedenní a bude nutné řešit ubytování či nikoliv.

Na konferenci nesmí být opomíjeno zdravé stravování, kdy vybíráme takové jídlo, které udrží pozornost účastníků a dodá jim potřebnou energii. Svíčková se šesti nebude tou správnou volbou. V neposlední řadě je vhodné zařadit doprovodný program, aby se hosté měli možnost odreagovat. Doporučujeme také vytvoření relaxační zóny.

Pokud si přejete, aby vaše konference byla nezapomenutelná, je možné ji pojmout jako show a okořenit ji technologickými vychytávkami – projekcí, lasershow či jednotlivé bloky oddělit fascinujícím vystoupením, například akrobatickou show.

Proč právě my?

Konference, semináře a pracovní workshopy bývají zpravidla velmi komplexní a logisticky náročné akce. Bez zkušeností se můžete velmi trápit a výsledek nemusí splnit vaše očekávání. Rozhodně doporučujeme obrátit se na profesionály.

S námi není žádná konference nudná. Zajistíme odborný program na míru podle vašich potřeb - moderátory, profesionály z oboru, zajímavé hosty, ideální lokalitu, špičkovou techniku, doprovodný program, registraci hostů, branding, help desk, catering… Postaráme se o vše do posledního detailu.

Realizujte vaší akci s námi. Vidíme to skvěle!
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Formulářem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky.

E-mailem nebo telefonicky

Telefon: +420 241 740 104
E-mail: info@s9company.cz


Naše partnerské firmy

Mobilní nápojové batohy www.napojovybatoh.cz Interaktivní terminály friendlyway www.friendlyway.cz

Sdílíme zkušenosti a pozitivní náladu

Kde sídlíme

S9 Company s. r. o.
140 00 Praha 4, Česká republika