Společenské akce a plesy

Společenské akce pro partnery, stávající či nové klienty hrají ve fungování firem a společností nezastupitelnou roli. Společenské události jsou ideálním nástrojem pro budování firemní kultury a hodnot společnosti. Prohlubují se vztahy jak uvnitř společnosti, tak směrem ke klientům a partnerům. V neposlední řadě jsou plesy, galavečeře, bankety a další události významným reprezentativním nástrojem, který pomáhá budovat dobrou image společnosti a utužuje postavení natrhu.

Příprava společenské akce

V první fázi přípravy společenského eventu je zapotřebí stanovení cílů, čeho chcete připravovanou událostí dosáhnout. Důležitou roli také hraje analýza cílové skupiny, tedy, pro koho je akce určena. Zda-li událost plánujete jako poděkování zaměstnancům za obětavou práci, oslovení nových klientů či prohloubení vztahů s těmi stávajícími. Tato analýza je klíčová pro to, aby vše fungovalo. Společenský event nemá žádná omezení, připravíme jej pro malý počet účastníků až po stovky či tisíce osob.

Jak pracujeme

Navrhneme vhodné účinkující, originální styl, zajímavý scénář, nápaditou výzdobu, světelnou show, velkolepou scénu, excelentní 3D projekční technologie, chutné občerstvení a vše ostatní tak, aby akce měla vždy osobitý ráz a splňovala představy klienta.

Unikum těchto eventů je v zážitku. Hosté by si měli odnést skvělý pocit z toho, že zažili něco nestandardního, pocitově příjemného. Něco, co budou chtít sdílet a prezentovat dál. Pocit, že se dobře pobavili, uvolnili.

Nedílnou součástí úspěchu těchto eventů je výborné jídlo a pití. Velmi záleží na výběru kvalitního poskytovatele cateringových služeb. Občerstvení by mělo tematicky ladit se stylem akce, musí být pestré tak, aby si každý návštěvník přišel na své.

Proč právě my?

V oblasti společenských událostí máme bohaté zkušenosti. Zrealizujeme pro vás slavnostní večeři, banket, reprezentační ples či galavečer zcela na klíč. Vaší úlohou bude pouze výběr vhodného outfitu.

Napište nám. Vidíme to skvěle!
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Formulářem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky.

E-mailem nebo telefonicky

Telefon: +420 241 740 104
E-mail: info@s9company.cz


Naše partnerské firmy

Mobilní nápojové batohy www.napojovybatoh.cz Interaktivní terminály friendlyway www.friendlyway.cz

Sdílíme zkušenosti a pozitivní náladu

Kde sídlíme

S9 Company s. r. o.
140 00 Praha 4, Česká republika