Teambuildingy a firemní dny

Přínosem teambuildingových aktivit je prohloubení vztahů mezi spolupracovníky, utužení týmu, podpora loajality zaměstnanců a odhalenísilnýcha slabých stránek jednotlivců. Zároveň se zlepšuje komunikace a výkonnost jednotlivých členů skupiny.Někdo se týmovým hráčem rodí, někdo se jím stává.

Příprava teambuildingů

Klíčovým úspěchem je správné komunikování programu a smyslu celé akce směrem k účastníkům již od prvopočátku. Všichni by měli mít představu, co je v průběhu teambuilidingu čeká a proč.

Teambuilding má společnost posílit, prohloubit vztahy a v neposlední řadě zlepšit motivaci a vnitřní spokojenost zaměstnanců. Je zapotřebí být obezřetný ve výběru aktivit. Ne všichni jsou sportovní nadšenci a cyklistické odpoledne se pro některé může stát

Jak pracujeme

Důležitou roli hraje vhodně zvolená lokalita. Pokud se jedná o setkání poboček v rámci celé ČR, je ideální zvolit místo s podobnou dojezdovou vzdáleností. Program by měl být nastaven tak, aby si v něm všichni našlito své.Tedy varianty pro fyzicky zdatné a zároveň méně náročné aktivity pro nesportovce. Neměli bychom opomínat ani aktivity zábavné, na které budou zaměstnanci vzpomínat s úsměvem na rtech.

Už samotná společná doprava na místo konání je první teambuildingovou aktivitou, kdy spolu účastníci stráví pár hodin v autobuse. Dopravní prostředek je také vhodným místem pro představení programu a všeho, na co se mohou účastníci těšit.

Dalším zásadním bodem je dobré jídlo a pití. Pro teambuilding, kde účastníci podávají i fyzické výkony to platí dvojnásob. Skvělé výsledky mají teambuildingy, kde účastníci společně vytvářejí skutečné hodnoty s přesahem (např. CSR), ale také překonávání sebe sama, kdy se účastníci navzájem podporují.

Proč právě my?

Zajišťujeme sportovní, adrenalinové, psychologické a různě tematické programy, workshopy, firemní diskusní fóra, meetingy s následným zpracováním feedbacku. Zpracujeme dokumentaci, analýzu a vyhodnocení dle přání klienta. Zážitky, jsou to, co se „počítá“.

Firemní aktivity v naší režii mohou probíhat jak v interiérech, tak v exteriérech. Kombinace obojího jsou možné. Akce realizujeme v ČR i v zahraničí.

Napište nám. Rádi zpracujeme návrh na váš příští teambuilding.
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Formulářem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky.

E-mailem nebo telefonicky

Telefon: +420 241 740 104
E-mail: info@s9company.cz


Naše partnerské firmy

Mobilní nápojové batohy www.napojovybatoh.cz Interaktivní terminály friendlyway www.friendlyway.cz

Sdílíme zkušenosti a pozitivní náladu

Kde sídlíme

S9 Company s. r. o.
140 00 Praha 4, Česká republika