Výročí společnosti

Oslava firemního výročí je skvělá příležitost, jak svým klientům a obchodním partnerům připomenout: Jsme zde pro vás, máme pevné zázemí a léta zkušeností, můžete se na nás spolehnout. Přínos těchto eventů je zřejmý. Máte zde jedinečnou možnost setkat se s obchodními partnery mimo pracovní prostředí, pohovořit s nimi a prožít společné zážitky, které si ponesete do budoucí spolupráce.

Příprava výročí společnosti

Dejte svým obchodním partnerům najevo, že si ceníte vzájemné důvěry a spolupráce. Důležitá je správná komunikace již od prvního avíza akce. Hosté by měli zhruba vědět, co je na vaší oslavě čeká a na co se mohou těšit. Důraz je kladen na komunikaci právě oné magické číslice, která značí vaše výročí.

Jak pracujeme

Přípravě programu oslavy věnujeme zvláštní péči. Na základě analýzy cílové skupiny sestavíme vhodně dramaturgii večera tak, aby si všichni hosté přišli na své. Začneme výběrem správné hudby, moderátora, speciálního hosta, přes skvělý catering až po zařazení doprovodného programu pro ty, kteří nejsou hudební nadšenci či tanečníci.

Skvělým doplňkem těchto akcí je nestárnoucí fotokoutek. Fotografie s názvem akce a logem společnosti si hosté odnesou jako malý present, který jim bude připomínat báječně prožitý večer. Nezapomínejme na dárky, pozornost na odchodnou je vhodnou tečkou za celým večerem.

V průběhu večera můžete prezentovat významné mezníky vaší společnosti, připravit výstavu fotografií, která dokumentuje historii společnosti. Pokud se na fotografiích poznají i vaši obchodní partneři, prohloubíte tím vzájemnou důvěru, připomenete léta vzájemné spolupráce.

Proč právě my?

Jsme připraveni zajistit pro vás celý event na klíč. Vybereme nejvhodnější lokalitu, skvělý program i kvalitní catering. Vaše jediná povinnost bude, užít si oslavu a vychutnat si dosažené úspěchy společně s partnery, klienty či zaměstnanci.

Napište nám. Vidíme to skvěle!
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Formulářem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky.

E-mailem nebo telefonicky

Telefon: +420 241 740 104
E-mail: info@s9company.cz


Naše partnerské firmy

Mobilní nápojové batohy www.napojovybatoh.cz Interaktivní terminály friendlyway www.friendlyway.cz

Sdílíme zkušenosti a pozitivní náladu

Kde sídlíme

S9 Company s. r. o.
140 00 Praha 4, Česká republika