Marketing, PR, reklama

Přínos marketingových aktivit je zejména ve zvýšení povědomí o produktu, značce nebo službě a následném navýšení poptávky ze strany zákazníků či klientů. Chcete-li v dnešním světě uspět na trhu, marketing byste neměli opomíjet.

Aktivity pro vaše potřeby

Marketingových aktivit je celá řada, nelze tedy jednou větou říci, co je ta správná cesta. Vždy záleží na konkrétním produktu nebo službě. Na začátku je zapotřebí zpracovat hned několik analýz a definovat cíle, abychom mohli tvořit marketingovou strategii.

Marketingových nástrojů je také celá řada a zákonitě nemůže jeden bez druhého fungovat, dohromady je nazýváme marketingovou strategií, která musí fungovat tak, aby vaše společnost z těchto činností profitovala.

Rádi pro vás připravíme odpovídající strategii. Na základě vašeho zadání, představ a přání připravíme reálné kroky k dosažení vytyčeného cíle.

PR i nákup reklamních ploch

Součástí marketingu bývá public relations, tedy kontakt s veřejností. Budování povědomí a pozitivního vnímání značky, produktu anebo společnosti jako celku. „Píár“ je dlouhodobý usilovný proces komunikace s cílovou skupinou. „Buduje vztahy, nikoli krátkodobé, ale trvalé. V rámci public relations se využívají zejména média, tiskové konference, tiskové zprávy apod.

Zajistíme pro vás také nákup reklamy, reklamních ploch i výrobu reklamy jako takové. Interaktivní komunikace, reklamní kampaně, komunikace s médii, tiskové konference, tiskové zprávy, mediální tréninky i image workshopy…to vše a ještě více. Vždy s úsměvem a s pozitivní energií!

Kontaktujte nás

Formulářem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky.

E-mailem nebo telefonicky

Telefon: +420 241 740 104
E-mail: info@s9company.cz


Naše partnerské firmy

Mobilní nápojové batohy www.napojovybatoh.cz Interaktivní terminály friendlyway www.friendlyway.cz

Sdílíme zkušenosti a pozitivní náladu

Kde sídlíme

S9 Company s. r. o.
140 00 Praha 4, Česká republika