Vánoční a novoroční párty

Konec roku, bilancování, oslava… Toto neodmyslitelně patří do firemní kultury většiny společností v závěru kalendářního roku. Vánoční večírek nebo novoroční oslavy jsou skvělým nástrojem, jak se potkat se svými zaměstnanci, kolegy nebo obchodními partnery v nepracovnímprostředí.

Uvolněná atmosféra prolomí ledy a tím vzniká prostor pro přátelské neformální rozhovory nejen mezi kolegy, ale zejména s vašimi zaměstnanci. Vztahy ve společnosti se tím posilují a toto vše se následně promítne do práce a osobního nasazení v budoucnu.

Příprava vánoční a novoroční akce

Vánoční večírek můžete uspořádat jako firemní setkání, kde zhodnotíte uplynulý pracovní rok, představíte směr a vize do roku nového a poděkujete zaměstnancům. Rovněž velmi přínosné se ukazují také vánoční oslavy jako poděkování za spolupráci obchodním partnerům.

Neformální setkání, příjemná atmosféra a rozhovory v osobní rovině jsou neocenitelnou devízou v budování další obchodní spolupráce díky získání důvěry a upevnění obchodního vztahu.

Jak pracujeme

Akci připravíme od A do Z. Začneme pozvánkou s datem, které je pro hosty klíčové a není radno s uveřejněním data otálet. Připravíme program, který bude reflektovat vaši společnost, hosté se uvolní a pobaví. Najdeme místo konání, které vás oslní a překvapí. Zajistíme hudební vystoupení, zábavné doprovodné aktivity a v neposlední řadě vánoční atmosféru. Zajistíme skvělé občerstvení s profesionální obsluhou. Hosté budou s úsměvem na rtech vzpomínat na příjemný slavnostní večer. A to je vaše výhra!

Napište nám! Rádi zpracujeme návrh vašeho večírku.
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Formulářem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky.

E-mailem nebo telefonicky

Telefon: +420 241 740 104
E-mail: info@s9company.cz


Naše partnerské firmy

Mobilní nápojové batohy www.napojovybatoh.cz Interaktivní terminály friendlyway www.friendlyway.cz

Sdílíme zkušenosti a pozitivní náladu

Kde sídlíme

S9 Company s. r. o.
140 00 Praha 4, Česká republika